Zespół Mój pierwszy Mac


Szymon Marcinek

Autor

Nazywam się Szymon Marcinek. Od około 5 lat używam Maków. Przez ten czas sporo się nauczyłem, dzięki czemu na OS X pracuje mi się bardzo szybko i wygodnie. Moje wpisy na Mój pierwszy Mac to sytuacje wyciągnięte z mojego życia na Maku. Poza tym w moich żyłach zamiast krwi, płynie Internet. Jestem też w trakcie realizacji mojego planu podboju świata, więc wpadnijcie na mojego fejsa.

Szymon Marcinek

Paweł Nowak

Autor i głównodowodzący

Nazywam się Paweł Nowak, przez 6 lat prowadziłem Apple Blog, największy i jeden z najstarszych blogów o Apple w Polsce. W 2011 roku wycofałem się ze sceny blogowej aby poświęcić czas i energię na inne projekty. Kolejna książka z serii „Poradniki dla początkujących” i ten serwis jest jednym z nich.

Paweł Nowak

Sebastian Ożarek

Autor

Nazywam się Sebastian Ożarek. Środowiskiem Apple intresuję się już kilka lat, jednak na pierwsze urządzenie z nadgryzionym jabłkiem skusiłem się dopiero rok temu, a dzisiaj pracuję wyłącznie na sprzętach Apple. Od tego czasu dosyć dogłębnie poznałem iOS i Mac OS X. Oprócz tego zajmuje się testami penetracyjnymi, programowaniem. W wolnym czasie żegluję i nurkuję bezoddechowo.

Sebastian Ożarek

Michał Pukacz

Autor

Nazywam się Michał Pukacz, od 7 lat zajmuje się sprzedażą sprzętu Apple, rynek polski nie ma dla mnie tajemnic. Użytkownikiem jestem od 8 lat pracę i przygodę zaczynałem od sprzętu z procesorami PPC. Prywatnie niepoprawny optymista i grafik z zamiłowania.

Michał Pukacz